Уют в доме

О сайте

Добро пожаловать на онлайн-журнал “Уют в доме”!

Здесь вы найдете статьи про строительство, ремонт в доме, декору и дизайну помещения, интерьеру, по покупке-продаже жилья и многом другом.

Создание уюта в своем доме одно из главных проблем, ведь придется серьёзно помучаться, чтобы насыть дом теплом и красотой.  Именно тут есть ответы на всё ваши вопросы по данной теме, даны подробные руководства, идеи и приятные решения бытовых проблем.

Для того, чтобы вдохновится вам предлагается заглянуть в галерею. Там вы найдете лучшие интерьеры: ванных, гостевых, детских, кухонных и спальных комнат.

Если вас взволновал какой-нибудь вопрос, то смело следуйте по ссылке “Контакты” и задайте этот вопрос.

Надеюсь, вам тут понравится! Удачи в ремонте и в создании уюта в своей квартире.

Опрос

К сожалению, опросы закончились.

Чи можна поліпшити зір за допомогою Вітамін

Октябрь 23rd, 2018 категория: Интересное

Чи можна поліпшити зір за допомогою ВітамінВживання вітамінів і мінералів дуже впливає на стан організму і його здоров’я.

Саме тому з дитинства Нас вчать їсти овочі і фрукти. В натуральних продуктах міститься велика кількість мікро і макроелементів. Ці компоненти життєво необхідні для нашого організму. Якщо ви хочете зберегти відмінне здоров’я і добре самопочуття, вам необхідно вживати потрібну кількість вітамінів і мінералів кожен день. Ще кілька століть тому за допомогою вітамінів лікували деякі хвороби. І вже тоді вчені побачили, яку користь несуть ці речовини. Саме через відсутність достатньої кількості мікроелементів в організмі людина не може бути достатньо активним і продуктивним протягом дня. З’являються головний біль, мігрені, безсоння, складно прокинутися вранці і так далі. Всі ці симптоми і багато інших говорять про дефіцит вітамінів і мінеральних речовин. Кожен вітамін і мінерал необхідний для організму і відповідає за свої ділянки і органи. Наприклад, для органів зору потрібен Вітамін А. Цей компонент покращує зір і підтримує функції зорової системи. А його дефіцит призводить до порушення зору або його погіршення.

Від відсутності вітаміну А в потрібній кількості, в організмі може розвиватися куряча сліпота. Це захворювання, при якому погіршується зір в темряві. Такий стан справ може призвести до ще одного захворювання, яке називається кератомаляция. Симптоми можуть бути такі: Почервоніння століття, хворобливі відчуття, погіршення зору і сухість очей. Для того щоб цього не сталося, краще вживати вітамін А кожен день. Таким чином, ви зможете уникнути дефіциту цього мікроелемента, а також можливих проблем в організмі. Вітамін А відповідає Не тільки за зір. У нього ще є важливі функції, він відповідає за стан шкіри і слизових оболонок. Якщо цього елемента мало в організмі, то на шкірі або на слизової оболонки з’являються запальні процеси, гнійні рани що, прищі.

На сьогоднішній день відомо велика кількість вітамінів і мінеральних речовин. Всі вони необхідні нашому з вами організму і відіграють величезну роль в його процесах. Сьогодні не проблема придбати вітамінні комплекси і вітаміни. Їх можна придбати в аптеках або в інтернет-магазинах. Консультанти вам зможуть підказати які вітаміни, з чим краще вживати. Також поліпшенню зору, допомагає вітамін Е. Беручи вітамін Е, ви також робите профілактику захворювання катаракти. Раніше ця хвороба зустрічалася серед літніх людей, а сьогодні вона спостерігається і у молодого покоління.

Оставить комментарий